Міністерство економічного розвитку і торгівлі має намір найближчим часом оприлюднити законопроект, яким передбачається підвищення мита на експорт металобрухту, а також детінізація цього ринку.

Про це сказав під час засідання Ради експортерів глава міністерства Айварас Абромавичус, реагуючи на зауваження прем’єр-міністра Арсенія Яценюка про необхідність підвищити експортне мито на брухт.

«Новий законопроект про металобрухт Міністерства економіки буквально днями вже вийде і там як раз те, що прем’єр-міністр озвучив, воно все там буде відображено», — сказав Абромавичус.

Як повідомляв УНІАН, українські металургійні компанії неодноразово виступали з вимогами обмежити експорт металобрухту, оскільки, на їхню думку, в даний час у меткомбінатів спостерігається дефіцит брухту, а його вивезення з країни негативно позначається на металургійної галузі. При цьому брухтозаготівельні компанії заявляють, що металурги лобіюють обмеження експорту або підвищення мита на вивіз металобрухту з країни для можливості закупівлі цієї сировини за цінами, які значно нижчі за ринкові.

Shipping — Авто из США!